Headshot View
Name Event Yr. Hometown High School
Alex Adkinson Mid-Distance So. Whitewater WI Whitewater
Tyler Archambo Pole Vault, Sprints Fr. Reedsburg WI Reedsburg Area
Ryan Bailey Distance So. Minnetonka MN Minnetonka
Tanner Beebe Distance Fr. Platteville WI Platteville
Michael Borden Distance So. Holmen WI Holmen
Michael Borglin Distance So. Whitewater WI Whitewater
Thomas Breitbach Distance Jr. Muskego WI Muskego
Alex Cole Distance Fr. Lakeville MN North
Charlie Daehler Distance Jr. Milwaukee WI Whitefish Bay
Jared Danielson Multi Fr. Plymouth MN Robbinsdale Armstrong
Jacob Dennis-Oehling Sprints Fr. Whitewater WI Whitewater
Aaron Easker Distance So. Eland WI Wittenberg-Birnamwood
Dustin Englebert Pole Vault Jr. Brussels WI Southern Door
Tony Floyd Hurdles, Multi Fr. Whitewater WI Whitewater
Seth Friedrich Long Jump, Sprints Fr. Pine Island MN Pine Island
Tyler Genovese Throws Jr. Stevens Point WI SPASH
Andy Gerver Hurdles, Sprints Jr. Mahtomedi MN Mahtomedi
Jon Gillespie Long Jump, Triple Jump So. Altoona WI Altoona
Andy Gulotta Long Jump Fr. Eau Claire WI North
Devin Hadorn-Papke Triple Jump Fr. Eau Claire WI Augusta
Tyler Hart Distance Fr. Sun Prairie WI Sun Prairie
Austin Heath Sprints Jr. Viroqua WI Viroqua
Nate Kelly Sprints Jr. Green Bay WI Ashwaubenon
Patrick Keyes Hurdles, Multi Sr. Ham Lake MN Blaine
Jeremy Kieser Distance, Steeple So. Verona WI Verona
Eric Knutson Distance Fr. Brookfield WI Central
Logan Koerten Long Jump, Triple Jump Sr. Plover WI SPASH
Mike Kosiak Pole Vault So. Shoreview MN Mounds View
Bryan Krause Mid-Distance Fr. Webster WI Webster
Arabin Lightfoot Hurdles, Sprints Sr. Mosinee WI Mosinee
Joe Lilek Throws Jr. Tomahawk WI Tomahawk
Tanner Luke Throws Fr. Shorewood MN Holy Family Catholic
Patrick Mackin Sprints Jr. Green Bay WI Notre Dame Academy
Jeff Marmar Sprints So. Woodbury MN Tartan
Joe Martschinke Mid-Distance Fr. Waukesha WI West
Bart Mestelle Multi Jr. Sun Prairie WI Sun Prairie
Keegan Parrott Long Jump, Triple Jump So. Waunakee WI Waunakee
Eric Pronschinske Mid-Distance So. Arcadia WI Arcadia
Jeffrey Quednow Distance Fr. Westboro WI Rib Lake
Conor Rafferty Distance So. Menomonee Falls WI Menomonee Falls
Max Renner Distance, Steeple Sr. Green Bay WI East
Marty Richardson Sprints Jr. Appleton WI Kimberly
Alex Rothbauer Multi Fr. Cadott WI Cadott
Aric Runzheimer Distance So. Delafield WI Kettle Moraine
Zack Scheppa Pole Vault Fr. Mound MN Mound Westonka
Kirk Schmidt Jumps, Sprints Sr. Athens WI Athens
Philip Schommer Distance So. Kimberly WI Kimberly
Matt Scott Distance Fr. Kiel WI Kiel
Mitch Sebranek Hurdles, Sprints Jr. Hillsoboro WI Hillsboro
Tony Sigrist Throws Jr. Byron MN Byron
Tyler Smith Sprints Fr. Hudson WI Hudson
Justin Stanzel Mid-Distance Fr. Madison WI LaFollette
Andrew Storsveen Multi Sr. Winona MN Winona
Patrick Swanson Multi So. Hastings MN Hastings
Derek Waterstreet Throws So. Brussels WI Southern Door
Matt Wenaas Distance Fr. Chippewa Falls WI McDonell
Nate Woodward Multi Sr. De Pere WI De Pere
Jake Zander Mid-Distance Sr. Chippewa Falls WI McDonell